ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
1 2 3 >

PRİMANOVA

Ansan Metal ve Plastik, 1987 yılından bu yana banyo aksesuarları başta olmak üzere çeşitli ev gereçleri üretimi ve dağıtımı yapan bir firmadır. Sektörün en bilinen ve koşan markası Primanova’dır.  Primanova Türkiye de üretim tesislerinde plastik, çelik,  paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeler kullanarak çok çeşitli sektöre özgü ürünler üretilmektedir. İstanbul’da bulunan tesislerinde tasarım, kalıplama, üretim ve paketleme faaliyetlerinin hepsi gerçekleşmektedir. Ana faaliyet alanı banyo aksesuarları yanında banyo ve ev gereçleri, mutfak aksesuarları, ev dekorasyon ürünleri ve işletme ürünleri ile de sektörün önde gelen lider firmalarındandır.

Kalite ve yenilikçi yaklaşımları ile Primanova her zaman fonksiyonel ürünleri uygun maliyet ve erişilebilir fiyat aralığı ile tüketiciler ile buluşturmak istemektedir. Firma kendi üretimleri yanında güçlü olan yapısını sektörün gereksinimleri ve kendi ar-ge çalışmaları  ve tamamlayıcılığı olduğunu düşündükleri farklı markalar ve ürün gruplarıyla yerlerini bu sektörde sağlamlaştırmıştır. Saklama kaplarının en bilinen ve kaliteli olan markası Glasslock yanında bir Alman markası olan AMT Gastroguss ve Woll marka tencere ve tavaları bünyesine katmıştır.

Primanova markası yurtiçindeki yerini ve kalitesini yurtdışına da taşıdı. Rusya’daki zincir mağazalar ve butik noktalardaki satışları ile marka değerini dünyaya da tanıtmış oldu.

Müşteri memnuniyetini karşılayan, kalite açısından lider konumda olan firma müşterilerine fayda açısından en yüksek ürünleri sunup müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmiştir. Ve bunu uluslar arası standartları yerine getirerek ve belgelendirerek her sene daha iyi şartlarda ve kalite standartlarını koruyarak yapmaktadır. Bilimsel ve teknolojik yenilikleri de sürekli ve yakından takip ederek, ürün çeşitliliğini arttırıp ülke ekonomimize de kazandırmak başlıca hedefleri olmuştur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR