ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
1 2 3 ... 12 >

Emayeci

Gelişen teknoloji ve nimetlerine bire bir  tanıklık ettiğimiz şu günlerde; güvenli ve hızlı alışverişin önem kazanmasıyla birlikte online pazarda da yer almak ve yüz yüze samimiyeti de koruyarak sizlere en kaliteli emaye mutfak ürünleri konusunda yardımcı olmak niyetindeyiz.

Ev ve işyeri kullanımı için son derece ideal olan emaye ürünler geniş ürün yelpazesi ile siz kullanıcıların nezdinde Emayeci, faaliyet göstermeye başladığı ilk günden bu yana kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almayı başarmıştır. Burada kaliteli ürünleri ve ihtiyaç dahilinde sunduğu çözümler ile ön plana çıkması önem arz etmektedir. Emaye tencereden emaye cezvelere, emaye kupalardan emaye sahanlara, emaye demliklerden emaye sosluk reçelliklere varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Emayeci, cafe, restoran ve otel gibi işletmeler başta olmak üzere servis ve sunum öğelerinin üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. İşletmeler haricinde kişisel kullanım amaçlı emaye ürünlerin hitap ettiği outdoor kullanıcıları, karavan tutkunları, denizcilik tutkunları, dağcılık sporu ve faaliyetleri ile ilgili olanlar ve kamp tutkunlarının ihtiyaçları dahilinde emaye ürün yelpazesine sahip olan Emayeci; logo ve farklı görsellerin emaye ürünler üstüne işlenebildiği tüm ürünlerde karşılıklı işbirliği ile üretim aşamasında da yanınızda.

Ev, işyerleri ve ofislerde de rahatlıkla sağlıklı yapılarından ve renkli tasarımlarından dolayı sıklıkla tercih edilen emaye kupalar ve diğer emaye servis ve sunum ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Emaye saflığın ve hijyenin temsilcisidir.

Emaye – Ateşten doğan doğal bir malzeme, korozyona karşı dayanıklı ve cam kadar saftır, zaman ve atmosfer koşullarından etkilenmeyen ve çok  çeşitli renklerde şekillenebilen, her zaman geri dönüştürülebilen bir malzemedir. Porselen emaye, metaller üzerinde koruyucu, fonksiyonel ve dekoratif amaçlar için kullanılan inorganik ve camsı bir kaplamadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR