ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
1 2 3 ... 12 >

Kare Home, tüm ev ve işyerlerinin iç ve dış dekorasyonunu çok daha şık ve tasarım ürünlerle zengin bir görünüm sağlanmasında büyük roller oynayan; başta polyester malzemelerden duvar dekoru ve süsleri konusunda önde gelen üreticilerdendir. Sürekli gelişen teknolojik yenilikler ve modern sanatı da takip ederek, duvar dekoru konusunda çeşitliliğini günden güne arttıran Kare Home masa üstünde de kullanılabilen birbirinden şık tasarımlarda büro aksesuarları ve biblo çeşitleri ile de hizmet vermektedir. Bunun yanında yine duvar dekorlarının değişmez parçası olan çerçeveli tablo çeşitleri konusunda özenli çalışmaları ile sektöre yön vermektedir.

Kare Home, genç ve dinamik yapısıyla ve sürekli gelişim ve yenilikleri takip eden personeli ile hem yurtiçinde hem yurtdışına hizmet sunmaktadır.

Ev dekoru bilgi ve birikim gerektiren bir alandır. Kare home uzun yıllar gerek sahada gerek showrrom ortamında sergilediği tasarım ürünlerini belli bir çizgide dekorasyon ile ilgili tüm kişi ve kurumlara sunmaktan gurur duymaktadır.

Çok farklı biblo, figür ve objeler ile tüm stillere uyacak dekorasyon ürünlerine yenilerini de ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Sektörüne katkı sağlayan ve gelişmekte olan yapısı ile ilerleyen dönemlerde her eve ve iş yerlerine dekorasyon adına iz bırakma amacındadır.

Kare home hayvanlı objeler konusunda titiz bir araştırma ve geliştirme sonunda eğlenceli bibloları, belli renklerde üretmektedir. Duvar dekorunda uzman olan firma aynı zamanda biblo ve objeler konusunda da kendini ispatlamıştır. Bahçe balkon dekorasyonlarında zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyaç sahiplerine çözümler sunmaktadır. Büyük boy objeler ile fark yaratmaktadırlar. Üretim kapasitesini her sene daha da arttıran kare home toptan satışlara da cevap vermektedir. Ülkemizde ve bazı yurtdışında bulunan katlı mağazacılık yapan firmalara da OEM üretimlerle de destek vermektedir.

Firma kendilerini ve sektörü geliştirmeye aday tüm projelere de belli oranlarda destek vermektedir. Ev ve yaşam kategorisinde, yenilenen ve sürekli gelişen dekorasyon alanında, çağa ve gelişmelere ayak uydurabilen kare home önümüzdeki yıllar içinde dünyanın birçok noktasına ihracat yapmayı planlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR