ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X

Jesse markası mevcut çatal kaşık bıçak setlerine yeni bir bakış açısı getirmenin yanında her zaman ürünlerinin arkasında durmak adına ve kalitesi ile fark yaratma çabasında olan bir firmadır.

12 kişilik ve 6 kişilik çatak kaşık bıçak setleri benzer renklerde ve kaplamalarda mevcut iken Jesse markası kullanılan paslanmaz çeliğin et kalınlığını ve kaplamaların kalitesini arttırarak kendinden emin ve sürdürülebilir bir marka olma amacı ile ülkemizde ve yurtdışı satışlarında fark yaratmaktadır.

Belli koşullarda kullanım garantisi olan çatal kaşık ve bıçaklar harici sofra ve servislerin vazgeçilmez parçalarından olan maşa setlerinin de üreticisi ve tedarikçisi konumunda olan firma farklı ve daha kullanışlı tasarımlarla sürekli yenilikler yapmaktadır.

5'li servis kaşığı ve 3 parça maşa setleri ile zengin bir çeşitliliğe sahip olan Jesse markası, daha sağlam ve kaliteli ürünler ile hem yurtiçi hem de yurtdışı satışlarını arttırma çabası içerisindedir.

Genç ve dinamik çalışma arkadaşları ile hevesli bir çalışma disiplinine sahip firma zücaciye sektörüne yenilikler ve canlılık getirme inancı ile sürekli çalışmaktadır.

Özellikle servis maşası modelleri ile fark yaratan Jesse markası, diğer firmalardan farklı olarak daha kalın et kalınlıklarında yaptırdığı 6 kişilik çatal kaşık bıçak setleri ile çeyizlik alışveriş düşünenlere de ürün gamı ile hitap etmektedir.

Servis kaşıklarını bölerek daha minimal setler oluşturmayı planlayanlar için de alış seçenekleri yaratan Jesse markası meraklılarına çok cazip seçeneklerle hizmet veriyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR