ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
₺399,00 KDV Dahil
₺479,00 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺289,90 KDV Dahil
1
Neden yemek hazırlamak için kullanılan aletler hep ellerimizi acıttır? Kullanımı kolay el aletleri yapmak bu kadar zor mu?  Oxo insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve mutfakta geçirilen zamanı zevkli hale getirmek adına gösterdiği çabaları bugün Amerika’nın el aletlerinde lider konumunda olan OXO’nun temelleri atıldı.  İnsanların mutfak tarzı yerlerdeki farklı ihtiyaçları üzerine çalışmalar yapıp bu yönde üretime geçen oxo hayatımızı kolaylaştırıyor.
Yüzlerce model ve tasarım çalışması sonucu ilk 15 parçadan oluşan  OXO ürün grubu titiz üretim çalışmaları ardından 1990 yıllında Amerika pazarına tanıtıldı. Ergonomik olarak tasarlanan ve her jenerasyonun zevkine hitap eden OXO mutfak aletleri rahatlık ve performansın tüketiciler için vazgeçilmez kriterler olmasını sağladı. Kurulduğu günden bu yana, Evrensel Tasarım ilkesinden taviz vermeyen ve bu ilkeye bağlı kalarak olabildiğince çok insan tarafında kullanılan ürünlerden oluşan OXO Good Grips serisi, sektörün önde gelen uluslararası kuruluşları tarafından bir çok defa ödülle layık görüldü.
 
OXO 800'ün üzerinde yaratıcı ürünü ile farklı ülkelerde,  farklı evlerde, farklı bireylerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor ve dünyanın dört bir yanındaki bireylerin günlük yaşamlarında karşılaştıkları sorunlara yaratıcı çözümler üretmeye devam ediyor...
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR