ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
1

Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş ve tecrübe kazanmış ve bu tecrübe ışığında vizyonu doğrultusunda her yıl üstüne iyilikler ve yenilikler getirerek öncülük etmiş Ensa Mutfak “leggno” markası ile hep daha iyi ve daha güzel çalışmalara imza atmıştır. Yerli üretime tasarımları ile destek olan firma özellikle plus serisinde son derece kaliteli ve şık granit tencere setleri ile çok ciddi bir ivme kazanmıştır. Bunlar yanında pratik mutfak gereçlerinde ihtiyaç dahilinde son derece kaliteli ve tasarım açısından kullanışlı maşalar ve çırpıcılar ile adından sıkça söz ettirmiştir.

İyi hayat iyi lezzet sloganı ile tüm mutfak gereçlerinde hep daha iyiyi hedeflemiş ve bunu başarmanın haklı gururunu yaşamıştır.

Ev ve işyerlerinin mutfak alanındaki ihtiyaçlarının hiç bitmeyeceği ya da yenilenebileceği mantığı doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ile Leggno, yılların birikimi ile hep sektörün liderliğini sürdürmüştür. Ürün yelpazesindeki ürünlerin seçilmiş ve kaliteli olması bu konuda bakidir. Leggno markası elektrikli mutfak aletlerinden saklama kaplarına, sofra ve mutfak gereçlerinden elektrik ev aletlerine varıncaya kadar bir birinden kaliteli ve herkesin beğenisine hitap edebilecek özelliklerde ürün grupları ile bayileri aracılığı ile hizmet vermektedir. Diğer taraftan uzman görüşler doğrultusunda dünyada mutfak aletleri konusunda rüştünü ispatlamış markaları da bünyesinde bulundurmaya gayret eden firma Staub, Zwilling gibi markaların haricinde Oxo, Caso Design, Pyrex ve Green Pan gibi firmaların ürünleri ile de Türkiye’de en kaliteli markaların tedarikçisi konumundadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR