ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
₺899,90 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
1

Uzun yıllar züccaciye sektörünün dinamiklerini elinde tutmuş Hera iç ve dış ticaret, başta kristal kesme ürünler ve benzer ürünlerden imal ettikleri şamdanlarla sektörün en aktif firmalarından birisidir. 

Hera; parlak geçmişiyle, kuruluşundan bu güne kadar Türkiye’nin züccaciye ve hediyelik eşya sektörünün oluşumuna ve gelişmesine öncülük etmiştir. Birçok Avrupa markasının ve ürünlerinin Türk tüketicisiyle buluşmasını sağlamış, sektörün diğer firmalarına örnek olmuş kaliteli bir firmadır. Avizeciler çarşısındaki merkez ofisinde uzun yıllar faaliyetlerini devam ettiren firma, hızlı geri dönüşleri ve yenilikçi yapısıyla sektörün ihtiyacı olan tüm ürün gruplarını hediyelik ve mutfak eşyalarını temin etmektedir.
Hera, uzun geçmişi boyunca, hem imalat, hem yerli üretici hem de dünyanın her yerinden yaptığı ticaret sayesinde birçok ürünü ve yenilikleri tüketiciye sunmuştur. Bugün itibarı ile ; dünyaca ünlü Solingen ve Thun markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve kendisine ait  markaları ile birbirinden kaliteli ve estetik ürünlerin satışına devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR