ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ev ve yaşam ana kategorilerinden sofra ve mutfak gereçleri başta olmak üzere tamamlayıcısı konumunda ve bir alt kategorisinde ev ve mutfak aksesuarları ile oldukça fazla yerli ve yabancı birçok firmaya ait kaliteli markaların ithalatçısı ve tedarikçisi konumunda olan İlara Home, zücaciye sektörüne deneyimleri ile birlikte yeni bir soluk getirmiştir.

Zücaciye, ev ve yaşam alanında bilinen kaliteli markaların tedarikçisi firmanın hizmet verdiği başlıca markalar Pintinox, Monno, Moneta, Solingen, Jesse, Güral Porselen, Queen Anne, Porland, Joseph Joseph Duo, Koleksiyon şeklindedir.

Daha butik şekilde titiz araştırmalar ve deneyimleri doğrultusunda, daha fazla et kalınlığına sahip modelleri ile yaptırdıkları Çatal Kaşık Bıçak takımları, servis maşaları ve servis kaşığı takımları, tasarımları ve kalitesi ile fark yaratmaktadır.

Moneta tencere, Moneta tava ve Joseph Joseph Duo markaları başta olmak üzere, firma talepler doğrultusunda tedarik zincirini genişletme ve seri bir şekilde geri dönüşler yapma kabiliyetine sahiptir.

Porselen ve Bone China malzemeden üretilmiş özel tasarım kahve fincanları ve 2’li kahve fincanları ile de sektöründe fark yaratmış, özel tasarım ve el işçiliği ürünleri ile benzersiz modeller ile tüm iş ortaklarına katkıda bulunmaktadır.

Sofraların süsü sunumların en eşsiz şeklini verecek olan porselen yemek takımlarının 12 kişilik porselen yemek takımları ve 6 kişilik porselen yemek takımlarının adresi İlara Home olacak.

Mutfakta çok daha rahat ve hızlı bir yemek hazırlama ve pişirme adına kaliteli mutfak gereçleri ve sofra sunum aksesuarları ile daha yaşanır bir hane hayali kuranların yeni adresi olmaya hazırız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR