ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X

 

XML BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Başvurunuzu ilk olarak ister [email protected] maili ile ister bu sayfa üzerinden isterseniz telefonla yapabilirsiniz. İlk görüşme sonrasına gereken evrakları [email protected] mailimize göndermeniz ve sonrasında onay ile çalışmaya başlanacaktır.

KAR MARJI NE KADAR? 

İskonto Oranları Güncel satış fiyatı üzerinden belirlenmektedir. Ürün fiyatları dönemsel olarak ve Bayinin bulunduğu paket tarifeye göre değişkenlik göstermekle birlikte %30-45 arası değişmektedir. Bu iskonto oranları Bayi için yaklaşık %25 ila %55 arası bir kar marjı anlamı taşır.

PAKET DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

Belirlenen şartlar yerine getirildiğinde mevcut aydan bir sonraki ay başlangıcında paketiniz değiştirilir.

İSTENEN EVRAKLAR NELERDİR?

Vergi levhası, imza sirküleri, imzalı sözleşme.

SİTENİZDEKİ ÜRÜN GÖRSELLERİNİ KULLANABİLİR MİYİM?

Sitemizden temin edeceğiniz görselleri hiçbir telif yada başka bir ücret ödemeden aynen veya değiştirerek kullanabilirsiniz. Görsellerin tüketiciyi aldatıcı şekilde değiştirilmesi, Yasalara ve mevzuata açık şekilde aykırı olarak kullanılması yasaktır. Böyle bir durumun tespiti halinde sözleşmeniz tek taraflı fesih edilir.

XML BAYİLİĞİMİ İPTAL ETTİREBİLİR MİYİM?

Tabii ki. Ancak XML'in gönderiminden sonra ürünlerin ve tüm stok, görsel gibi bilgilerin gönderilmesi sebebiyle iptal edilememektedir.. 

SİTENİZ VE FİRMANIZ GÜVENLİ Mİ?

Sitemiz 128 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Şirketimiz Türk Ticaret Kanununa göre kurulmuş olan faal bir şirkettir.

BAYİLİK SÜREÇLERİ NELERDİR?

Ön Başvuru > Değerlendirme > Ön Onay > Ücret Yatırılması > Sözleşmenin İmzalanması > Hizmete Başlama (Sözleşme imzalanmasından itibaren 3 iş günü içinde)

 

 

XML BAYİLİĞİ PAKET LİMİTLERİ NE KADAR?

Bayilerimizin aylık sipariş tutarlarına göre bir indirim tablosu belirlenmiştir. Aşağıdaki tabloda da açıkça görüleceği üzere 4 bayi grubu bulunmaktadır. Daha çok sipariş veren bayimiz daha fazla indirim oranına sahip olacak ve daha karlı satışlar yapabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR