ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
1

100 yılı aşkın varlığı ile İtalyan tasarımı ve kalite anlayışını pişirme ürünlerine yansıtan son derece şık tasarımlara imza atan köklü bir firma ve markadır Moneta.

İtalya’nın tencere üretimi tarihine yön vermiştir. Avrupa ve İtalya’nın hemen hemen her hanesine girmiş, mutfaklarda fark yaratmıştır.

Tanıdık samimi ve kaliteli.

Moneta markası ilk yapışmaz tencere üretiminin öncülerindendir. 2008 yılında piyasadaki orijinal beyaz kaplama seramik ürünlerin öncülüğünü de yapan marka mutfaklarda fark yaratan seramik pişirme kaplarının kategori anlamında yaratıcısı olmuştur.

Moneta, tüketicinin ihtiyaç ve tercihlerini karşılamak için hem yapışmaz hem de seramik kaplamalarda çeşitli tasarım, stil ve yüzeylere sahip geniş bir pişirme kabı yelpazesi sunar. Moneta Tencereler ve Moneta Tavalar stilleri ile tüm dünyada kalitesi ile ön plana çıkıyorlar.

Moneta tencere ve tava gruplarında, çevre dostu çözümler geliştirerek daha iyi performans gösteren malzemelere odaklanarak, tüm pişirme ürünlerini sürekli teknolojinin en ileri noktasına taşımaya çalışmaktadır.

Tasarım

Ayırt edici yaklaşımımız, temellerini ileri teknolojiler, kullanıcı dostu olma ve İtalyan tarzı üzerine inşa ediyor. Her ayrıntı titiz geliştirmenin bir sonucudur, ancak her ürün sanki her zaman varmış gibi hemen tanıdık görünür ve hissettirir.

Moneta Türkiye temsilcisi İlara home bu fark yaratan kaliteli Moneta Tava ve Tencereler ile Türk mutfağına ve yapısına uygun modeller ile mutfaklarda pişen yemeklere ve şık sunumlara yeni bir hava katma çabasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR