ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 100 TL HEDİYE ÇEKİHEMEN ÜYE OL!

X
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Naomi

 

Zücaciye Konusunda Güvenebileceğiniz Adres

 

Sofra ve sunum bileşenleri her ne kadar geniş bir yelpazeye sahip olsa da sofralarına özen gösteren ve bunu bir iş olarak da yapan bir kitle mevcuttur. Görselliğin ve zarif sunumların bir sanat haline dönüşmesi uygun ekipmanlar ile mümkündür.


Bu konuda hangi mekânda hangi ekipmanların kullanılması gerektiği ile ilgili bilgi birikimine sahip kişilerden oluşan Naomi markası, kaliteli ve şık tasarım ürün gamı ile sektörün belirleyicisi konumundadır.
İnternetin hayatımızın her alanına dokunduğu şu dönemde çok fazla fikir ve ürünün önümüze servis edildiği bir dönemde işinin ehli ve uzmanı kişilerin oluşturdu özel seri servis ve sunum tabakları, çay seti takımları ve kahve fincanı takımları koleksiyonları ile sektöründe fark yaratıyor Naomi markası.

 

Servis ve Sunum Önerileri

 

Çok fazla değişkenin bir arada karmaşık bir yapıda bulunduğu bir ortamda sizler için sofra ve sunum önerilerini bilgi birikimleri ile oluşturan Naomi markası, özel tasarladığı renkli ve desenli servis tabakları eşliğinde 6’lı pasta tabakları, çay bardağı seti ve kahve fincanı takımları ile görsel bir şölene imza atıyor.


Sektörünü yakinen takip eden sektörün ve hane halklarının ihtiyaçlarını çok iyi belirleyen Naomi markası, akılda kalıcı olmak adına her zaman en iyi malzemelerden üretilen parçalar ile koleksiyonlarını oluşturmaktadır.
Porselen ve Bone China malzemelerden oluşan servis tabakları, pasta tabakları ve kahve fincanı takımları ile her zaman fark yaratıyor.
Uzun yıllar edindikleri deneyimleri neticesinde tüm serilerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiren Naomi markası her zaman yenilikçi ve renkli tasarımları ile fark yaratma çabası içerisindedir. 

 

Sofra ve Sunumunuzu Eşsiz Kılacak Çözümler

 

Desenli servis tabağı, pasta tabağı, çay bardak seti ve kahve fincanı takımı ve hatta kesme kahve yanı su bardakları koleksiyonları ile sofralarınıza zarafet katacak çözümlerin adresi Naomi markası ürünlerinden geçer.
Özel davet ve organizasyonlarınızın şık sunumlar adına yön verebileceğiniz kaliteli ve şık sofra sunum setleri burada.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR