Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

İade ve Değişim

Aşağıda belirtilen iade şartları kapsamında siparişiniz size ulaştıktan 7 gün içerisinde, iade talep kaydı oluşturarak satın almış olduğunuz ürünü iade edebilirsiniz.

İade ve değişim şartları aşağıdaki gibidir;

İade edilecek ürün tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır. İade edilecek ürünün kutu içeriği eksiksiz olmalıdır ve paket deformasyona uğramamış olmalıdır.
İade gönderimi yapılmadan öncesinde 0(216) 650 93 45 numaralı telefonumuzdan iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.
Satın aldığınız ürünü, herhangi bir sebep göstermeksizin (Keyfi) iade etmek için, satın alınan ürünü tarafınıza ulaştıran kurye ürünü teslim ederken tarafınızdan kontrol ederek AYNI KARGO KURYESİ ile iade göndermeniz durumunda işlem sağlanır.
Orjinal kutusu zarar görmüş veya iade kargolamada gerekli özen gösterilmediği için hasar gören ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.
İade şartlarına uygun gönderimlerinizi tarafınıza ulaşan kargo şirketi ile size gönderim yapılan adrese göndermeniz gerekmektedir.
İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren ve ürünün iade şartlarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılır.
İade tutarınızın hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmeniz gerekmektedir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.