Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda

ÇAMLICA HOME

2003 yılında İstanbul’da kurulan firmamız uzun yıllar ithalat ihracat ile uğraştıktan sonra 2011 yılında Üsküdar Bulgurlu’da zücaciye, dekorasyon ve hediyelik eşya alanında faaliyet göstermek üzere ilk mağazasını açmıştır. Kurulduğu günden bugüne en kaliteli ve seçkin ürünleri bünyesinde bulundurarak kendi konseptini yaratan firmamız sektöründe lider firmalardan bayilik ve satış yetkisi alarak kaliteli, seçkin, özel tasarım ürünler ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Çamlıca Home Bulgurlu mağazamızda yemek takımından kahvaltı takımlarına, özel tasarım kahve fincanlarından su takımlarına, emaye mutfak eşyalarından banyo aksesuarlarına, duvar dekorlarından salon dekorlarına kadar birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Koleksiyon,  Cemile Store,  Biev,  Seta Bianca,  LunArt Emaye,  Pyrex,  Ancel,  İrya Home,  Decorium,  Liviano,  Leonardo Casa,  By Selim Home,  Star Dekor,  Mikasa Moor,  The Mia,  Berg Hoof,  EnPlus,  Leggno,  Evdema,  EuroFlora,  Hera Concept,  Roy King,  Kuk Çiçekçilik,  Koçaklar Çiçekçilik ve daha birçok firmalarının seçkin ürünlerini bünyesinde barındıran firmamız müşterilerine özel tasarım ahşap bahçe-balkon ve dekorasyon ürünleri de üretmektedir.

Piyasaların evrenselleştiği ve sanal ortama taşındığı günümüzde gerek sosyal medya gerekse internet kanalındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız 2013 yılında satış kanalını instagram, facebook ve web sitesine taşımıştır. 2018 Şubat itibari ile yenilenen yüzüyle yeni web sitesini açmış ve farklı ödeme seçenekleri ile internetin bulunduğu her yerde siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.